Álláslehetőség

Építőipari munkatárs (vízszigetelő technikus)

Az Officium Szolgáltató Kft. irodai megoldásszállító cég. Tevékenysége fókuszában az informatika és irodatechnika, irodafelújítás-belsőépítészet, kivitelezés, üzemeltetés-karbantartás, valamint irodaszer-cégellátás áll.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nedvesség elleni szigetelés megoldása
  • Szigetelések védelme
  • A kiviteli és technológiai tervek értelmezése, helyszíni mérések végzése
  • Vízelvezetés készítése szivárgó rendszerrel
  • Injektáló gépekkel szigetelő vagy injektáló anyagok 1 vagy több komponensű fúvása és préselése épületek falain, padlóin és mennyezetén található üregekbe, vízbetörések megállítása
  • Víz -és hőszigetelőanyagok jellemzően épületek szabadon álló felületeire felhordása géppel és kézzel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vízszigetelésben való jártasság
  • Minimális követelmény érettségi vizsga, segédmunkásnak szakmunkás bizonyítvány
  • Magára és a környezetére igényes jelentkező
  • Monotonitásra való alkalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Csapatban történő munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Minimális kőműves gyakorlat
  • Egyéb építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség (oktatások, továbbképzések)
  • Műszaki támogatás

Állás, munka területe:

  • Építőipari munka
  • Vízszigetelő technikus

Munkavégzés helye:

Budapest IV. kerület, valamint a Munkáltatóval szerződéses kapcsolatban álló ügyfelek székhelye, telephelye, illetőleg fióktelepe.

Állásra való jelentkezéshez szakmai önéletrajzot és motivációs levelet fizetési igény megjelölésével az allas@officium.hu e-mail címre várjuk