Informatikai technikus

Rendszergazda

Az Officium Irodafejlesztő Zrt. irodai megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika és irodatechnika, iroda kialakítás-felújítás-belsőépítészet, valamint üzemeltetés-karbantartás fókusszal.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfeleink informatikai rendszereinek üzemeltetése és támogatása
  • Műszaki ajánlatok összeállítása
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Hálózati hibák feltárása javítása
  • Helyszíni (ügyfélnél) és távoli munkavégzéssel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú (számítástechnikai) végzettség
  • Informatikai hálózat ismeret
  • Kliens és szerver oldali hardver ismeret
  • Szakirányú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Precíz munkavégzés
  • Nyitottság és rugalmasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben (rendszergazda, IT üzemeltető)
  • Virtualizációs technológiákban való jártasság és tapasztalat
  • Windows szerverkörnyezet ismerete
  • Gyártói minősítések

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség (trainingek, továbbképzések)
  • Változatos projektek
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges telefon, laptop

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Önéletrajz és fizetési igény megjelölésével a hr@officium.hu e-mail címre várjuk

A toborzás során kezelt adatok

Informatikai mérnök

  • Ügyfeleink informatikai rendszereinek tervezése
  • Informatikai rendszerek és hozzá kapcsolódó alkalmazások implementálása, konfigurálása, felügyelete
  • Windows operációs rendszerek üzemeltetése, konfigurálása
  • Aktív részvétel a projektek megvalósításában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1 éves informatikai rendszermérnöki területen szerzett tapasztalat
  • Acitve Directory ismerete
  • Jogosultságkezelő (IDM) rendszer ismerete
  • Rendszerszemlélet, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Adatbázis szerverek ismerete, kezelése
  • Legalább egy scripting nyelv ismerete
  • MCSA minősítés

Munkavégzés helye:

Budapest IV. kerület.

Szakmai önéletrajz és fizetési igény megjelölésével a hr@officium.hu e-mail címre várjuk.