Karrier - Informatika - Irodatechnika

Informatikai technikus

Feladatok, kötelezettségek:

  • Céges belső informatikai rendszer üzemeltetése
  • Belső informatikai rendszer monitorozása és napra készen tartása
  • Belső mentési rendszer kezelése és felügyelete
  • Meglévő és új informatikai eszközök telepítése, beüzemelése
  • Levelezési rendszer felügyelete
  • Munkavégzéshez szükséges szoftverek telepítése
  • Hardver- és szoftverproblémák diagnosztizálása, hibajavítás
  • Szerződött ügyfelek informatikai rendszerének implementálása és üzemeltetése
  • Ügyfelek informatikai igényeinek felmérése és pontosítása (ajánlatok műszaki részének összeállítása), presales tevékenységek
  • Partnerektől beszerzett eszközök szállítása
  • Ügyfelek felé eszközök kiszállítása
  • O365 környezet üzemeltetése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, ismeretek, készségek:

  • Középfokú szakirányú végzettség (informatikai)
  • Min. 1-2 éves szakmai (informatikus) tapasztalat
  • Min. alapfokú (szakmai) angol nyelvtudás írásban és szóban
  • ,,B” kategóriás jogosítvány
  • Határozott fellépés

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig, de alapvetően rugalmas beosztásban

Amit kínálunk:

  • 13.havi bér céges éves eredménytől függően
  • Rendszeres utalás SZÉP kártyára
  • Medicover egészségbiztosítás próbaidőt követően
  • Képzéseken, konferenciákon való részvétel
  • Jellemzően havonta egyszer céges rendezésű, közös programok lehetősége
  • Gyümölcsnap heti rendszerességgel
  • Ingyenesen fogyasztható üdítő, kávé, tea az irodában
  • Családbarát munkahely
  • Rugalmasság

Egyéb információ:

Jelenleg az IV. kerületben az Óradna utca 4. szám alatt található az irodánk, azonban szeptember 1-től a X. kerületi Tarkarét utcában folytatjuk a működésünket.

Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a hr@officium.hu email címre vagy a lenti űrlap kitöltésével várjuk.

Feltölthető file típus: PDF, DOC, DOCX